Hindi Ankara

10 Temmuz 2020
Hindi Ankara

Hindi Ankara ve diğer 80 şehrimizde en çok tüketilen beyaz et ürün gruplarının başında gelmektedir. Hindi eti diğer et grubu ürünlerinden çok daha düşük yağ oranına sahiptir. Bunun yanı sıra bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinde oldukça etkili vitamin içeriğine sahiptir. Bolca hindi markası Türkiye’nin hindi yetiştiriciliğini yapan ve bu konuda ilk entegre tesisin kurulmasını sağlayan firmalardan biridir. Erpiliç’in bu başarılı firmayı bünyesine alması, önemli iki firmanın güçlerini birleştirmesini sağlamıştır.

Hindi Ankara Bayilikleri

Hindi Ankara bayilikleri; bazı koşullar altında yetiştirilen, kesimi yapılan ve paketlenen hindi eti ve diğer ürünlerin tüm Ankara bölgelerine dağıtımını yapan kuruluşlardır. Bolca hindi markasına ait bayiliklerin oluşturulabilmesi için kuruluşların gerekli koşulları sağlaması gerekecektir. Gerekli koşulların sağlanamaması soğuk zincirin bozulmasına ve paketlenen gıdanın sağlıklı bir şekilde aktarımının yapılamamasına neden olabilecektir. Bayiliklerde çalışan bireylerin kesinlikle tecrübeli olması gereklidir. Tecrübeli çalışanlar sayesinde sağlıklı şekillerde hazırlanmış etki ürünlerinin, yine sağlıklı ve taze bir şekilde raflara ulaşması mümkün olabilecektir. Geniş kapasiteli ve oldukça soğuk bir depolama sistemine sahip olan araçlar kısa süre içerisinde taşıma işleminin yapılabilmesini sağlayabilecektir. Bayilik alma işlemi için marka ile irtibat kurulması oldukça önemlidir. Gerekli teminatın sunulabilmesi sonrasında sağlıklı, kaliteli ve uygun fiyatlı et ürünlerinin istenilen market ve firmalara ulaşımı sağlanabilmektedir.

Hindi Ankara Ürünleri

Erpiliç güvencesi altına giren Bolca hindi Ankara bayiliklerinde pek çok ürün grubu bulunabilmektedir. Hindi etinde bütün ve parçalı olarak iki farklı alternatif bulunmaktadır. Parçalı hindi eti, hindinin bölümlerine göre paketlenmiştir. Bu özel paketleme tüketicinin istediği gıdayı tüketebilmesini sağlayabilmektedir. Özel baharatlarla oluşturulmuş olan hindi etleri, direkt olarak pişirime hazırdır. Tüketicilerinin hazırlık aşamasını ortadan kaldırabildiği için bu gıdalar pratik bir pişirime sahiptir. Hindi eti ile yapılan salam, sosis ve sucuk çeşitleri özellikle kahvaltı sofralarının vazgeçilmezleri arasındadır. İşlenmiş hindi eti ürünleri ise pişirme sorununu ortadan kaldırabilmektedir. Tüketime hazır olarak paketlenmiş olan bu gıdaların, yenilebilmesi için yalnızca ısıtılması gereklidir. Başarılı bir şekilde paketlenmiş olması durumunda ise, son raf ömrüne dek taze ve lezzetli bir şekilde saklanabilmektedir.